Toptan Giyim

 

 

Türkiye'de ikinci el online alışveriş yapacağınız tek site www. hepsivintage.com sitemiz kadın ve erkek kullanıcılarımızın çokça ziyaret ettiği online alışveriş sitesidir. Hepsi Vintage sitemizde 5 farklı kategori de çok sayıda toptan ve ikinci el giyim bulabilirsiniz. Markalarımız %100 gümrük ürünüdür ve toptan satışımız vardır. Tane bazlı satışlarımızda fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz olarak Erkek Vintage, Kadın Vintage, İkinci el kıyafet, İkinci el giyim, Toptan giyim, Kullanılmış Kıyafet, Kullanılmış Giyisi, Gümrük giyim çeşitlerini internet sitemizden bulabilirsiniz ürünlerimiz %100 gümrük malıdır. İletişime geçerek sipariş verebilirsiniz

Toptan Vintage Giyim

siz değerli müşterilerimize özel seçilmiş olan Vintage giyimleri toptan olarak yurtdışından getirmekteyiz. Ürünlerimiz %100 gümrük giyimidir. Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci el giyim ve ikinci el kıyafet dendiğinde en çok tercih edilen bluz, gömlek, hırka, triko-kazak, dış giyim, palto-kaban, mont, parka, yağmurluk, pantolon,  ve en uygun fiyatları için doğru yerdesiniz. İster genel, ister vintage, ister retro giyim arıyor olun farketmez. Hepsi vintage herkesin isteği ve bütçesine uygun kadın giyim markaları ve modellerini bulmak mümkün.

Copyright 2019 - 2020 © Vintage Giyim Tasarım & SEOVefa Media