Toptan 2el Giyim

Kendiniz ve sevdikleriniz için eski ya da vintage ve kıyafet satın almaktan hoşlanıyor musunuz? Önceleri bu davranış pek kabul görmezdi. Çünkü sevdiklerimize eski bir kıyafet satın almaktan çekinebiliyorduk. Fakat ikinci el kıyafetlerin kullanılabilir durumda olması, bizi bu kıyafetlerin hikâyelerine hikâye katmaya teşvik etti. Zaten doğru olan da buydu. 

Sevdiklerinizi düşündüğünüzü gösteren bir hediye satın almanız için sıfır ya da ikinci el almanız çok da önemli değildir aslında. Sevdiklerinize hediye almanız için çok büyük paralar harcamanıza gerek kalmayabilir. Mühim olan, sevdiğiniz insanlara onları düşündüğünüzü göstermektir. Bir arkadaşınıza ikinci el kıyafet hediye etmeniz, sürdürülebilir modaya destek olduğunuz için size de kendinizi iyi hissettirecektir.

O halde, öncelikle hediye alacağınız kişinin zevklerini iyi bilmeniz gerekmektedir. Bir kıyafet, karşınızdaki insanın en sevdiği markadan geliyorsa onun ikinci el olup olmamasının çok da önemi yoktur. Karşınızdaki kişi onun sevdiği bir markanın ürününü satın aldığınızı gördüğünde, stilini doğru bildiğiniz için sizi takdirle karşılayacaktır. Hediye alacağınız kişinin beğendiği ve hoşlandığı markaların listesini yapın, ardından bir kategori belirleyin (Kazak, hırka, etek, elbise vb.) ve ürününüzü seçin.

 5000’e yakın premium ve lifestyle markanın en avantajlı ürünlerine ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin, hepsivintage ’de,vintage kategorisindeki ürünlere göz atabilirsiniz. Başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz en sevimli ve seçkin ürünleri sitemizde bulabileceksiniz. Elbiseler, pantolonlar ve daha fazlası…

Fiyat filtrelerimizi kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun alışveriş yapmak için bir fiyat aralığı ayarlayabilirsiniz.

 

Copyright 2019 - 2020 © Vintage Giyim Tasarım & SEOVefa Media